Alikahya Atatürk Mah. Ahmet Müfid Bey Cad. No:19/A İzmit / KOCAELİ

Hakkımızda

1996 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesinde ticari faaliyetlerine başlamıştır. Her zaman kaliteli hizmet ve ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan işini tüm projelerine uygun, söz verdiği gibi zamanında teslim ederek kendisini piyasada kabul ettirmiştir.

İşe başlamasından işin teslimine kadar dinamik yapısı sayesinde zaman kaybetmeden, kaybettirmeden başarıya ulaşmıştır.

Faaliyet gösterdiği kamuya ve özel sektöre ait her türlü altyapı ve üst yapı inşaat projeleri içeren geniş bir spektrum da hizmet vererek, maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmakta ve taahhütlerimizin her şartta yerine getirilmesi, yüz akıyla kabul ve teslimattır.

Sektördeki yenilikleri dün olduğu gibi bugün de takip etmeye her zaman olduğu gibi yenilikçi teknolojik gelişmeler ışığında yeterli sayıda makine ve ekipmana sahiptir.

Faaliyet alanlarımız; inşaat, hafriyat, taahhüt, altyapı, doğal gaz, dere ıslahı, terfi istasyonları, atık su, temiz su, kanalizasyon, yağmur suyu hatları, elektrik, yapım ve bakım onarım işleridir.

Sönmez İnşaat Kocaeli ili ve çevresinde lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

‘‘ Müşteri Odaklıyız ’’

Kuruluşumuzdan bugüne prensiplerimizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyor ve sürekli çıtamızı hep daha yükseğe çekmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini, istek ve beklentilerini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Müşterilerimiz ile sağlıklı, emin ve uzun vadeli ilişkiler kurabilmek adına nezaket kuralları çerçevesinden profesyonel ve adil olmak en çok önem verdiğimiz prensiplerimizdendir.

‘‘ Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji ’’

Küresel etik ve ahlaki değerler kurum kültürümüzün bir parçasıdır. Kendimizi sürekli kontrol ederek gelişimin ve büyümenin devamlılığı için, tasarrufu elden bırakmadan tüm faaliyetlerimizde teknoloji kullanarak denetlenebilir ve onarılabilir bir sistem içerinde hareket etmek en önemli ilkemizdir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?